Послуги фізичної охорони об’єктів

Охоронна компанія «Аполон» готова запропонувати комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення недоторканності вашої власності, особистості і приватної інформації. Компанія «Аполон» м. Кропивницький забезпечує безпеку: магазинів, банків, торгових і бізнес-центрів, промислових об’єктів, масових заходів, складів, заводів і т.д.

Забезпечення пропускного режиму: автомобільний, залізничний транспорт

 • Автомобільний транспорт (ввезення продукції).
 • Автомобільний транспорт (вивезення продукції).
 • Залізничний транспорт (порожні вагони).
 • Залізничний транспорт (завантажені вагони – подача).
 • Залізничний транспорт (завантажені вагони – прибирання)

Забезпечення пропускного режиму: персонал, відвідувачі, підрядники

 • Пропуск співробітників Об’єкта.
 • Пропуск працівників комунальних служб міста, села (району, області) або працівників організацій, які здійснюють технічне обслуговування.
 • Пропуск працівників підрядних організацій, які прибули на Об’єкт.

Забезпечення контролю руху

Перед тим, як в’їхати на територію обєкта, водій, має надати охороннику на КПП супроводжуючі документи.

Охоронник запускає автотранспорт на територію підприємства тільки по оформленому наказу за підписом директора підприємства.

Забезпечення контролю руху матеріальних цінностей (ведення перепусток та декларацій)

 • Декларація оформляється у випадку, коли працівниками підрядних організацій ввозяться на територію підприємства товарно-матеріальні цінності (обладнання, інструменти, матеріали і т.ін.).
  ведення перепусток та декларацій).
 • Матеріальна перепустка оформляється у випадку, коли працівниками підприємства вивозяться з території підприємства товарно-матеріальні цінності (обладнання, інструменти, матеріали і т.ін.).

Залучення охорони в процесі проведення перехресних перевірок якості продукції, що надходить на підприємство (відбір додаткових зразків з автотранспорту)

Виконання функції водіїв – охоронців, із використанням автотранспорту Замовника.

Здійснення обходів території:

З метою запобігання здійсненню крадіжок, неправомірному проникненню сторонніх осіб на територію обєкту та можливого пошкодження майна підприємства, охоронник зобов’язаний здійснювати обхід території.

Під час обходу території працівник охорони повинен звертати увагу на цілісність конструктивних елементів будівель та споруд (вікна, двері, стіни дах), цілісність огорожі периметру (проломи, підкопи і т.д.), цілісність колючого дроту встановленого для посилення огорожі, наявність запірних пристроїв та пломбування складських та виробничих приміщень. Не менш важливим є те, щоб під час патрулювання території працівник охорони звертав увагу на наявність специфічного запаху тління або горіння, виявлення задимленості в районі складів, елеватора і т. ін.

Співробітник охорони повинен усвідомлювати, що його першочергове завдання – це спостереження, збирання та володіння інформацією, тому він повинен досконало знати територію об’єкта, що охороняється, передбачити місця можливого проникнення на територію підприємства та виходу з неї правопорушника, для оперативного реагування та можливого затримання останнього.

Обходи території здійснюються по визначеним маршрутам.

Забезпечення збереження матеріальних цінностей та продукції підприємств

Охорона перевіряє складські приміщення (окремі споруди), особливу увагу звертає на наявність та цілісність пломб, всередині сторонніх осіб, відключення співробітниками освітлювальних та обігрівальних приладів або іншого устаткування яке може привести до мимовільного загоряння

 • Пломбування складів та інших приміщень
 • Пломбування кабінетів офісу

Контроль за дотриманням правил техніки безпеки та охорони праці на територіях підприємств

Працівники охорони під час виконання своїх функціональних обов’язків зобов’язані самі постійно дотримуватись та слідкувати за тим, щоб працівники підприємства та підрядники, які знаходяться на території Об’єкта, дотримувались вимог охорони праці та правил техніки безпеки, згідно законодавства України, а також дотримувались норм і правил, встановлених Замовником (заборона на паління, розпиття спиртних напоїв, пронесення на територію підприємства незаконної зброї та вибухонебезпечних предметів тощо).

Виконання функції пожежної дружини із використанням спеціальної пожежної техніки та пристроїв

Члени ДПД ( добровільно-пожежної дружини) навчанні в навчальних центрах МНС, мають відповідні посвідчення.

Члени ДПД також пройшли спеціальне навчання та здобули професію “Машиніст насосної установки пожежно-рятувального транспортного засобу”.

Відносно 24 членів ДПД укладено договори із «Українською пожежно-страховою компанією», щодо їхнього страхування, які кожного року поновлюються.