Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія «Аполон» здійснює свою діяльність на підставі ліцензії МВС України серії АВ № 597055 від 24.11.2011 року на право надання послуг з охорони власності та громадян. ТОВ «Компанія «Аполон»» — це команда професіоналів, яка пропонує комплекс послуг для забезпечення Вашої особистої безпеки та безпеки Вашого бізнесу.

Прогнозування, визначення і своєчасне усунення ризиків і загроз

Ефективне попередження виникнення загроз здоров’ю та життю персоналу компанії

Організація заходів щодо запобігання неправомірних дій з боку фізичних та юридичних осіб

Основним пріоритетом компанії є надання якісного комплексу послуг охорони, що складається із:

Надання послуг фізичної охорони об’єктів

Проектування, монтаж та обслуговування систем контролю доступу, тощо.

Проектування, монтаж та обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації

Проектування, монтаж та обслуговування систем відеоспостереження

Працівники охорони проходять суворий відбір і спеціальну перевірку, мають необхідний рівень фізичної, моральної та психологічної підготовки, проходять професійну підготовку в учбових центрах Міністерства Внутрішніх Справ України, можуть автономно діяти в екстремальних ситуаціях, мають фірмовий одяг із знаками належності до ТОВ «Компанія «Аполон»» та в разі необхідності можуть бути екіпіровані спеціальними засобами активного захисту.

В основу своєї діяльності наше підприємство поклало високий про­фесіоналізм співробітників, повне та безумовне виконання ними сво­їх обов’язків перед замовниками послуг, врахування побажань та ін­тересів замовника.

Ми завжди використовуємо індивідуальний підхід до вирішення будь якої задачі та прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів.

Кваліфікація компанії Аполон:

Подяки компанії Аполон:

Досвід та розвиток компанії Аполон: