Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження (CCTV) – це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об’єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації  відеоконтроля як на локальних, так і на територіально-розподілених об’єктах. Відеоспостереження є сьогодні невід’ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.

На даний момент системи відеоспостереження – дозволяють встановлювати відеоконтроль за об’єктами будь-якої складності, а робота оперативного персоналу з ними не вимагає високої кваліфікації. В якості пристроїв запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп’ютери з платою відеозахоплення.

Серед переваг відеореєстраторів можна виділити функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і так далі. Також сучасні відеореєстратори забезпечені мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR системи побудовані на базі персональних комп’ютерів має ширший діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і місткість архівів, а так само звичний для користувачів ПК інтерфейс.

Основні завдання, що вирішуються за допомогою відеоспостереження:

можливістю організації безперервного відеозапису відеоспостереження на цифровий відеореєстратор або комп’ютерну систему – дозволяє документально підтвердити факт порушення і надає можливість для проведення ефективного аналізу кожної ситуації;

візуальний контроль ситуації на об’єкті, що охороняється, – надає інформацію на пост спостереження в мультиекранному режимі (у режимі очікування) або в повноекранному режимі (зображення від однієї телекамери на увесь екран) в режимі реального часу. Це забезпечує можливість ухвалення оперативних рішень, адекватних конкретній ситуації;

виконання функцій охоронної сигналізації при використанні детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків і інформованість оператора системи про виникнення тривоги в контрольованій зоні за допомогою світлового або звукового сигналу сповіщення. При цьому спрацьовування детектора руху може автоматично активувати запис для повної реєстрації тривожної ситуації.

Також як конкурентоздатну альтернативу відеоспостереженню слід зазначити системи мережевого або IP – відеоспостереження, основою для яких є IP -камери. Такі системи не вимагають прокладення додаткових ліній зв’язку, передача даних відбувається по мережевій інфраструктурі, побудованій на протоколі IP. Контроль і адміністрування системи здійснюється з будь-якого комп’ютера, що має доступ в мережу і спеціальне програмне забезпечення.

Види спостереження підрозділяються на:

відкриті демонстративні, привертаючи увагу і відлякуючи потенційних злочинців;

відкриті малопомітні, не відволікаючі увагу співробітників і відвідувачів, а також що не привертають увагу порушників;

приховані застосуванням мініатюрних телевізійних камер для отримання конфіденційної інформації або захисту від несанкціонованих дій.

На сьогодні наша компанія має багатий досвід  і кваліфікованих фахівців, які можуть створювати комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності :

Відеоспостереження для торговельно-розважальних центрів і супермаркетів – установка системи дозволяє понизити рівень крадіжок, контролювати роботу персоналу і касові операції.

Відеоспостереження для стадіонів і спортивних споруд – система відеоспостереження дозволяє контролювати ситуацію у момент проведення масових заходів (ігор, змагань).

Відеоспостереження для офісів і банків – в цій сфері безпека є важливою ланкою. Бачити і контролювати співробітників і клієнтів, спостерігати за входами в приміщення – основні завдання системи.

Відеоспостереження для промислових підприємств і  складських приміщень – для контролю робочого процесу і підвищення працездатності співробітників. На таких об’єктах найчастіше встановлюються системи відеоспостереження з можливістю віддаленого перегляду через мережу Інтернет. Ви зможете спостерігати за своїм офісом з будь-якої точки світу.